0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بلیارد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Republic of Korea K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
  Japan J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
  Norway Eliteserien
Sandefjord
۱
۰
FK Bodo Glimt
inprogress
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
FK Haugesund
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
inprogress
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۰
۰
Kristiansund BK
inprogress
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۲
۱
Stromsgodset IF
inprogress
۱۸:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۱
Ham-Kam
inprogress
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
  World Friendly Club Matches
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
Fenerbahce SK
-
-
Racing Club Strasbourg
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Panathinaikos
-
-
AEK Larnaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Nottingham Forest
Finished
۱۷:۳۰
GNK Dinamo Zagreb
۰
۰
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
FC Schalke 04
۲
۲
Dynamo Kiev
inprogress
۱۷:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
Stevenage Borough
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
BSC Young Boys Bern
-
-
FC Wil 1900
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۰۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
Servette Geneve FC
-
-
Etoile Carouge FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Lugano
-
-
AC Parma
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
MSK Zilina
۱
۵
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
Matador Puchov
۴
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۳۰
SK Rapid Wien
۱
۲
Debreceni VSC
inprogress
۱۸:۰۰
Zeleznicar Pancevo
۰
۰
Trabzonspor
inprogress
۱۹:۰۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Grodig
Finished
۱۷:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
-
-
SBV Vitesse
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
SC Paderborn 07
۵
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
Finished
۱۷:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۴
۱
FK Viktoria Zizkov
inprogress
۱۸:۳۰
EA Guingamp
۱
۱
Le Mans FC
inprogress
۱۸:۳۰
Telstar
۱
۰
Quick Boys
inprogress
۱۹:۰۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Farnborough FC
۳
۱
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Brackley Town FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۲
۲
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۵
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
VfB Lubeck
۲
۰
Hamburger SV
inprogress
۱۸:۳۰
SV Kapfenberg
۱
۱
Grazer AK 1902
inprogress
۱۸:۳۰
FC Astoria Walldorf
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
-
-
SV Ried
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
NK Domzale
-
-
ND Gorica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Chichester City FC
۱
۲
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Eindhoven
۰
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
inprogress
۱۸:۳۰
Arka Gdynia
۰
۱
Olimpia Grudziadz
inprogress
۱۸:۳۰
Karlsruher SC
۰
۰
HNK Rijeka
inprogress
۱۸:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۱
FC Koper
inprogress
۱۸:۳۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۱
Lausanne-Sports
inprogress
۱۸:۳۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
inprogress
۱۸:۳۰
Gateshead
-
-
Sunderland
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Udinese Calcio
-
-
NK Bilje
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Witton Albion
۱
۳
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۵
۱
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
inprogress
۱۸:۰۰
Primorje Ajdovscina
-
-
Budafoki MTE-Ujbuda
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Liefering
۰
۰
Lommel United
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
-
-
FC CSKA 1948
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
Ashford Town (Middx) LFC
۳
۲
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۷:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۲
۳
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۵
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۳
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۲
۰
Bron Radom
inprogress
۱۸:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۰
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۱۹:۰۰
SV Meerssen 1918
-
-
MVV Maastricht
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
-
-
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MTK Budapest
-
-
Budapest Honved FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AC Dukla Praha
-
-
Slavia Prague B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Stadlau
-
-
Wiener Viktoria
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
-
-
OFK Vrsac
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
PFC Levski Sofia
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli
۳
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
Binfield
۰
۷
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۲
۲
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
inprogress
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۰
۰
FK Rubin Kazan
inprogress
۱۸:۰۰
NK Emmi Bistrica
۰
۳
Campionii FC Arges
inprogress
۱۸:۳۰
Gyirmot SE II
۱
۰
FK Slovan Galanta
inprogress
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۰
۱
Levadiakos
inprogress
۱۹:۰۰
Kryvbas Krivyi
-
-
Sabah FK
inprogress
۲۰:۰۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  New Zealand Northern Premier League
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
  Japan J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
  Brazil Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Novorizontino SP
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League U23
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
  Russia Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Mexico LIGA MX
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
  Uruguay Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rampla Juniors
۱
۰
Liverpool FC Montevideo
inprogress
۱۹:۰۰
Danubio
-
-
Club Nacional de Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  United States USL League Two
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
Finished
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
  Malaysia Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Romania Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۳۰
FC UTA Arad
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Australia NPL Victoria
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
  Egypt Premier League
National Bank
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Provincial Ovalle
-
-
Puerto Montt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
  Chile Copa Chile
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
Union Espanola
-
-
Magallanes
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches Women
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
Botswana (W)
-
-
Tanzania (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۰
۰
Zambia (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Argentina (W)
۱
۱
Uruguay (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
  Scotland League Cup
Brechin City
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۳
۲
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
inprogress
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۳
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۳
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۴
۰
Buckie Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۰
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۷
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۵
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
  Latvia Latvia Cup
FK Ventspils
-
-
Riga FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
JDFS Alberts
-
-
AFA Olaine
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Marupe
۰
۳
FK Auda
inprogress
۱۸:۳۰
Beitar/Riga Mariners
۰
۳
FS Metta/Lu
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۰
۰
GAIS
inprogress
۱۹:۰۰
  Bolivia Liga de Futbol Profesional Boliviano
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Canada Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
-
-
Cienciano Cusco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
  Republic of Korea K-League 2
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۰
۱
Elimai FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Singapore Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
  China Jia League
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
  China League 2
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Trans Narva
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
  Brazil Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Santa Cruz de Natal
-
-
Iguatu CE
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Dominica Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina U20 Championship
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland 1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
inprogress
۱۷:۳۰
Afturelding Mosfellsbaer
-
-
Thor Akureyri
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۷:۳۰
Deportivo Recoleta
۲
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
  Australia NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
  Australia Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
  Japan Japan Football League
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
  Norway 3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
  Mexico U23 League
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Club Necaxa U23
۰
۱
Puebla U23
inprogress
۱۸:۳۰
Toluca U23
۰
۱
Juarez FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Monterrey U23
۱
۱
Cruz Azul U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club Leon U23
۰
۰
Pachuca U23
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Melaka United
۳
۱
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
  Australia NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
  Australia South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
  Myanmar National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۰
۰
FC Honka
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
  Brazil Serie C
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Iceland 3. Deild
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Kari Akranes
۱
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
NJS
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۷:۳۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
Lahden Reipas
۱
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
  Iraq Iraqi Premier League
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
inprogress
۱۷:۳۰
Karbala FC
۱
۱
Al Qasim SC
inprogress
۱۷:۳۰
Amanat Baghdad SC
۲
۲
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
  Japan Regional League
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
  Vietnam Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Iceland U19 League
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
Vikingur Reykjavik U19
۰
۱
KA/Dalvik/Reynir U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Ireland U20 League
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
Capivariano SP
-
-
Red Bull Bragantino II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Comercial SP
-
-
Monte Azul SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Primavera SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca U20
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Uruguay Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Club Oriental
-
-
Cerrito CS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Plaza Colonia
-
-
Juventud Piedras
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
Grotta (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Ykkosliiga
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
Corinthians U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۳
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Bhutan Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
OTP
-
-
OPS Oulu
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SJK Akatemia II
-
-
Jakobstads Bollklubb
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
  Philippines PFL
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Finland Ykkonen
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Tercera Division
CS Limpeno
۱
۲
29 de Septiembre
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Cearense U20
Floresta EC U20
-
-
Itarema U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
CA Estudiantes Caseros
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA All Boys
-
-
Club Atletico Alvarado
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Deportivo Moron
۰
۰
CA Chaco For Ever
inprogress
۱۸:۳۵
Brown de Adrogue
-
-
Almagro
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Chacarita Juniors
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۰
Gimnasia Mendoza
-
-
Atletico de Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Norway 3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
  Africa CECAFA Club Cup
Al-Hilal Omdurman
۳
۰
Red Arrows
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Alagoano U20
CRB U20
-
-
Grota do Facao U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
  Peru Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۱
۰
Deportivo Garcilaso Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Cusco FC Reserves
۰
۰
Sporting Cristal Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۴
۲
IL Brodd
inprogress
۱۷:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Universitario de Sucre
۰
۰
CD Aleman
inprogress
۱۸:۳۰
CD Torre Fuerte
۰
۵
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland 2. Deild
Throttur Vogum
۲
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۰
۰
Haukar Hafnarfjordur
inprogress
۱۷:۳۰
  Russia FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
  Colombia Regional League
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
  Ethiopia Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۳
Slavia Mozyr
inprogress
۱۸:۳۰
  Uruguay Segunda B Nacional
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Salus
۲
۲
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Ireland National League Women
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Cork City (W)
-
-
Bohemians Dublin (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
  World Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۲
۰
Skra Czstochowa (W)
inprogress
۱۸:۰۰
  Mali League Women
AS Police Bamako (W)
۰
۰
AS Mande (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Carioca 2
Marica RJ
-
-
Resende FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Olaria AC
-
-
CEAC Araruama RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
FC Petropolis Goncalense
-
-
Artsul Futebol Clube
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
-
-
Inhumas Esporte Clube
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Chile Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید